Doprava zdarma

Výrobca: GEOMAX

Digitálny nivelačný prístroj Geomax ZDL700 sada - statív, lata

Stavebná meracia technikaNivelačné prístrojeDigitálne nivelačné prístroje

1394.86 € s DPH
1162.38 € bez DPH

Dostupnosť: na sklade

  • DOPRAVA ZADARMO!

Odborné poradenstvo

Rýchla a spoľahlivá doprava

29 rokov na trhu

Kamenná predajňa

Popis:

Spoločnosť GEOMAX patrí spoločne s firmou Leica do koncernu Hexagon, preto sú v prístrojoch GEOMAX použitej overené technológie, dobre známy softvér a príslušenstvo plne kompatibilná s prístrojmi značky Leica.

Chápeme, že potrebujete presné výsledky a jednoduché použitie v kombinácii s rýchlu obsluhu. To je dôvod, prečo sme zaviedli ZDL700 digitálny nivelačný prístroj pre geodéziu a stavebníctvo. Teraz môžete 'byť digitálne' pri všetkých úlohách s prístrojom, ktorý poskytuje vynikajúci pomer cena-výkon.

Rýchly, jednoduchý a bezchybný

Super rýchle meranie o rýchlosti menej ako 3 sek. V kombinácii s one-push ovládaním a ukladaním umožňuje rýchlejšiu a konfortnějšiu obsluhu. Digitálne čítanie v kombinácii s vnútornou pamäťou, aby boli chyby z čítania a chyby obsluhy minulosťou.

 

Presný

Rozsiahle terénne testy overili vynikajúcu presnosť ZDL700: 0,7 mm strednej kilometrovú chybu. Tým sa ZDL700 radí k ideálnym prístrojom nielen pre technickú a presnú niveláciu, ale tiež pre meranie posunov a presné zameranie.

 

Veľká kapacita vnútornej pamäte

Pre ďalšie zvýšenie výkonu ponúka pamäť až pre 2.000 bodov integrovaná do ZDL700. Funkciami, ako je možnosť prepínania medzi manuálnym a automatickým číslovaním bodov sa zvýši nielen vaše rýchlosť, ale tiež vám umožní kontrolovať svoju prácu za chodu.

 

Bezproblémová Dataflow

Údaje zaznamenané na stavenisku možno jednoducho stiahnuť pripojením ZDL700 k PC alebo notebooku. Bezproblémové sťahovanie dát z terénu do kancelárie je zaručené.

 

Meracie programy:

Meranie výšky a vzdialenosti, meranie s ukladaním dát, výškové rozdiely, kontrola prístroja, prevrátená lata. Software kompletne v slovenčine

 

Technické parametre:

- Zväčšenie 24x

- Presnosť +/- 0,7mm / km

- Dosah elekt. mer. dĺžok 2 - 100m

- Merací čas pod 3s

- Kompenzátor magneticky tlmený

- Rozsah kompenzátora +/- 10'

- Napájanie 4 x AA batérie

- Hmotnosť 2kg

Dodávka obsahuje:

- Nivelačný prístroj

- Batérie

- Transportný kufrík

- Návod na cd v českom jazyku

- Stavebné statív FS 20 a nivelačné latu s čiarovým kódom 5m

 

http://www.geomax-positioning.com/download/GeoMax_ZDL_brochure_low_res.pdf