Výrobca: LADER

3D VODOVÁHA NA OSÁDZANIE VODOVODNÝCH NÁSTENIEK A BATÉRII - LADER

Stavebná meracia technikaVodováhy

358.99 € s DPH
299.16 € bez DPH

Dostupnosť: na objednávku

Odborné poradenstvo

Rýchla a spoľahlivá doprava

29 rokov na trhu

Kamenná predajňa

Popis:

3D vodováha ® je určená pre rýchle, presné osadenie vodovodných násteniek a podomietkových batérií do murovaných stien. Má všestranné využitie pre inštaláciu rôznych typov bežne používaných  podomietkových batérií od renomovaných výrobcov, ako sú GROHE*, HANSA*, HANSGROHE*, KLUDI*, ORAS* (celkom 14 typov). Sledujeme trh a ak sa objaví nový výrobok reagujeme úpravou, alebo výrobou novej inštalačnej platne. 

 

 

  • Osadenie vodoinštalačných zariadení

3D vodováha nám zaručí rýchle, presné osadenie   » vodovodných násteniek s rozstupom 100 a 150 mm » jednotlivých vodovodných násteniek  pre rohové ventily » sprchové výtokové kolená a ramená pre tanierové sprchy » podomietkových batérii od rôznych výrobcov. Vodováha zaručuje presné osadenie nástenky alebo batérie v troch rovinách a v požadovanej hĺbke pod omietkou. 

  

  •  Vodováha

Vodováhu naskrutkujeme na vodovodnú nástenku. Vodováhou kontrolujeme  a meriame vodorovnú polohu voči podlahe, kolmú voči stene a rovnobežnosť násteniek zo stenou, po celú dobu inštalácie až do zatuhnutia sadry. Tým sa zamedzí nepresnostiam pri inštalácii nástenky. Následná montáž vodovodnej armatúry je presná.

Osadenie vodovodnej nástenky 

 

  •  Osadenie vodovodných násteniek

Pri montáži násteniek s rozstupom 100, alebo 150 mm je zaručená presnosť. Ramená zabezpečujú rovnobežné osadenie násteniek so stenou. a pomocou libiel  osadenie v kolmej polohe voči stene a vodorovnej rovine. Finálne osadenie vodovodných armatúr je presne.

Osadenie násteniek v drážkach 

 

  •  Osadenie podomietkových batérii

Pri inštalácii podomietkovej batérie, spolu s vodováhou použijeme vhodnú inštalačnú platňu a niektoré prvky príslušenstva. Účelom platne je zaručiť presne, kolmé uchytenie telesa vodováhy s podomietkovou batériou. Pomocou inštalačných platní dokážeme osadiť rôzne typy batérii od rôznych renomovaných výrobcov, napríklad GROHE, HANSA, HANSGROHE, KLUDI, ORAS  Spolu doteraz 14 typov. 

Osadenie podomietkovej batérie

(telesa)

 

 

 

Balenie obsahuje :

 

 Celá zostava obsahuje dva krát teleso vodováhy s rozstupom 100 a 150 mm. 1ks  inštalačnú platňu pre inštaláciu podomietkových batérii a prvky príslušenstvá, ktoré sa používajú spolu s inštalačnými platňami, pri osádzaní niektorých typov vodovodných batérii. Zostava 3D vodováhy je ľahko prenosná v praktickom a odolnom kufríku.

Telesá vodováh 150 a 100 mm

Inštalačná platňa číslo 1

 

 

 

Príslušenstvo

Kufrík

Návod a záručný list