Výrobca: GEOMAX

Vyhladávač vedení Geomax EZiCAT i750 s GPS a Bluetooth

DetektoryHladačky inžinierských sieti

1511.26 € s DPH
1259.38 € bez DPH

Dostupnosť: do 4-5 dní

Odborné poradenstvo

Rýchla a spoľahlivá doprava

30 rokov na trhu

Kamenná predajňa

Popis:

Vyhladávač inžinierskych sietí EZiCAT i750 je vybavený GPS modulom s komunikačným rozhraním Bluetooth. Možnosť určenia hĺbky vedenia.

Lokátor inžinierskych sietí EZiCAT i750 s GPS modulom a Bluetooth je konštruovaná pre bezproblémové a spoľahlivé určovanie trasy podzemných inženýrských sieti

Lokátor inžinierskych sietí EZiCAT i750 s GPS modulom a Bluetooth je konštruovaný pre bezproblémové a spoľahlivé určovanie trasy podzemných inžinierskych sietí. Okrem štandardného vyhľadávania vie EZiCAT i750 v súčinnosti s generátorom signálu EZiTEX t100 / T300 určiť aj hĺbku vedenia pod povrchom. A to ešte nie je všetko! Hľadačka je totiž vybavená aj vnútorným GPS modulom a vnútornou pamäťou. Do tejto pamäti sa priebežne ukladajú údaje o meraní, čo znamená, že po ukončení práce ste schopní zistiť kde, kedy a ako bola hľadačka použitá. K počítaču sa lokátor EZiCAT i750 pripája bezdrôtovo prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Na komunikáciu medzi hledačkou a PC slúži komunikačný softvér.

Lokátor EZiCAT i750 má odolnú konštrukciu, ktorá ho predurčuje na dlhodobé užívanie aj v nepriaznivých podmienkach. Navyše ide o zariadenie, ktoré je veľmi ľahko ovládateľné, a ktoré je vhodné používať pred začatím výkopových prác, aby sa zabránilo nechcenému prerušeniu podzemného vedenia. Hledačkou možné samozrejme trasovať elektrické káble pod prúdom, či dátové či telekomunikačné panely a vodivé potrubia (oceľ, liatina ...). V súčinnosti s generátorom signálov, prípadne s ďalším príslušenstvom, možno detekovať aj nevodivé vedenia.

Hľadačka podzemných vedení EZiCAT i750 sa dodáva v nasledujúcej zostave:

lokátor EZiCAT i750 s GPS modulom a Bluetooth
šesť batérií typ AA (LR6)
návod na obsluhu
softvér logic

Doporučené príslušenstvo k lokátora EZiCAT i750 s Bluetooth:

generátor signálu EZiTEX t100 / T300
vyhľadávací sonda s vodičom EZiROD
indukčné signálne kliešte
signálne zástrčka
dvojfrekvenčné sonda
ochranná taška pre lokátor