Výrobca: GEOMAX

Vyhladávač vedení Geomax EZiCAT i750 s GPS a Bluetooth + generátor EZiTEX t100

DetektoryHladačky inžinierských sieti

2671.38 € s DPH
2226.15 € bez DPH

Dostupnosť: do 4-5 dní

Odborné poradenstvo

Rýchla a spoľahlivá doprava

30 rokov na trhu

Kamenná predajňa

Popis:

Vyhladávač inžinierskych sietí EZiCAT i750 je vybavený GPS modulom s komunikačným rozhraním Bluetooth. Možnosť určenia hĺbky vedenia.

Lokátor inžinierskych sietí EZiCAT i750 s GPS modulom a Bluetooth je konštruovaná pre bezproblémové a spoľahlivé určovanie trasy podzemných inženýrských sieti

Lokátor inžinierskych sietí EZiCAT i750 s GPS modulom a Bluetooth je konštruovaný pre bezproblémové a spoľahlivé určovanie trasy podzemných inžinierskych sietí. Okrem štandardného vyhľadávania vie EZiCAT i750 v súčinnosti s generátorom signálu EZiTEX t100 / T300 určiť aj hĺbku vedenia pod povrchom. A to ešte nie je všetko! Hľadačka je totiž vybavená aj vnútorným GPS modulom a vnútornou pamäťou. Do tejto pamäti sa priebežne ukladajú údaje o meraní, čo znamená, že po ukončení práce ste schopní zistiť kde, kedy a ako bola hľadačka použitá. K počítaču sa lokátor EZiCAT i750 pripája bezdrôtovo prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Na komunikáciu medzi hledačkou a PC slúži komunikačný softvér.

Lokátor EZiCAT i750 má odolnú konštrukciu, ktorá ho predurčuje na dlhodobé užívanie aj v nepriaznivých podmienkach. Navyše ide o zariadenie, ktoré je veľmi ľahko ovládateľné, a ktoré je vhodné používať pred začatím výkopových prác, aby sa zabránilo nechcenému prerušeniu podzemného vedenia. Hledačkou možné samozrejme trasovať elektrické káble pod prúdom, či dátové či telekomunikačné panely a vodivé potrubia (oceľ, liatina ...). V súčinnosti s generátorom signálov, prípadne s ďalším príslušenstvom, možno detekovať aj nevodivé vedenia.

Hľadačka podzemných vedení EZiCAT i750 sa dodáva v nasledujúcej zostave:

lokátor EZiCAT i750 s GPS modulom a Bluetooth
šesť batérií typ AA (LR6)
návod na obsluhu
softvér logic

Doporučené príslušenstvo k lokátora EZiCAT i750 s Bluetooth:

generátor signálu EZiTEX t100 / T300
vyhľadávací sonda s vodičom EZiROD
indukčné signálne kliešte
signálne zástrčka
dvojfrekvenčné sonda
ochranná taška pre lokátor

Generátor signálu

Generátor signálu má dve základné frekvencie EZiTEX t100 je určený pre vyhľadávanie inžinierskych sietí, ktoré samy o sebe neemitujú žiadnym lokátorom (hledačkou) zachytiteľný signál. Po pripojení generátora s výkonom 1W k vedeniu sa generuje signál frekvencia 8 kHz alebo 33 kHz, ktorý potom prechádza vlastným podzemným vedením. Emitovaný signál vyvoláva sekundárne elektromagnetické žiarenie neprístupného vodiča, ktoré je potom detekovateľné lokátorom (hledačkou inžinierskych sietí).

Generátor signálu EZiTEX a detektor EZiCAT spolu vytvárajú výkonnú zostavu pre rýchle a spoľahlivé vyhľadávanie a trasovanie inžinierskych sietí. Prepojenie medzi generátorom signálu  a vodičom možno dosiahnuť buď priamym napojením generátora na vedenie pomocou vodiča a svorky alebo prostredníctvom signálnych klieští, ktoré daný vodič alebo potrubie kruhového prierezu svojimi čeľusťami objímu. Generátor EZiTRACE vie naviac vysielať aj taký signál, ktorý v skrytom vedení indukuje elektromagnetické vlnenie bez nutnosti sa na vodič či potrubia priamo pripojiť.

Generátor signálu EZiTEX t100 obsahuje:
generátor signálu EZiTEX t100
sadu káblov pre pripojenie k vedeniu
uzemňovací kolík
návody na obsluhu