Geoteam.sk


Geoteam.sk je najväčší špecializovaný internetový obchod s meracou, detekčnou a pozorovacou technikou. Už vyše 27 rokov Vám ponúkame široký sortiment produktov od popredných výrobcov a neustále prinášame na trh nové inovatívne značky a riešenia. V našej kamennej predajni poskytujeme odborne poradenstvo, servis a kalibráciu prístrojov.Na základe dlhoročných skúsenosti Vám poradíme s výberom vhodného nivelačného prístroja, totálnej stanice, teodolitu, čiarového a bodového laseru, sklonomeru, digitálneho uhlomeru, rotačného laseru, diaľkomeru, zvukomeru, vlhkomeru, vetromeru,luxmetru, detektoru kovov, detektoru a analyzátoru plynov.

Internetový obchod www.geoteam.sk je prevádzkovaný spoločnosťou Geoteam spol. s r.o.

Geoteam spol. s. r.o.

Už vyše 27 rokov Vám ponúkame to najlepšie pre meranie od špičkových svetových výrobcov geodetickej a stavebnej meracej techniky. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám okrem prístrojov ponúkame aj kvalitný a rýchly servis, kalibráciu prístrojov a meradiel, technickú podporu a poradenstvo.

Certifikáty

Spoločnosť Geoteam má zavedený a udržiavaný systém kvality riadenia ISO 9001:2008 na Vykonávanie geodetických prác, predaj, servis a inštaláciu meracích systémov pre geodéziu a stavebníctvo.

O Firme

Spoločnosť Geoteam patrí už dlhé roky k najväčším dodávateľom geodetickej a stavebnej meracej techniky na Slovensku.

História a sídlo spoločnosti

Spoločnosť bola založená v roku 1993. Sídlo spoločnosti má vo vlastných priestoroch v Bratislave na Gunduličovej ulici. Vstup do obchodných priestorov je priamo z ulice z parkoviska pre zákazníkov. Od roku 2002 začal svoju činnosť ako samostatný subjekt Geoteam v Českej republike..

Činnosť spoločnosti

Spoločnosť sa zaoberá obchodnou činnosťou a službami súvisiacimi s predajom geodetických a stavebných meracích prístrojov a vykonávaním geodetických prác.

V rámci obchodnej činnosti je autorizovaným zástupcom firmy Geomax,ADA Instruments, ALTUS, SOLA, GEO FENNEL a TRAMEX pre Slovensko a od svojho vzniku patrí medzi najväčších dodávateľov stavebných meracích prístrojov na Slovensku.

 

Kde nás nájdete :


Kontaktný formulár

Meno:
Priezvisko: 
E-mail:
Telefón:
Správa: *