Výrobca: FLIR

Termokamera FLIR E53

Meradlá fyzikálnych veličínTermokamery

5354.40 € s DPH
4462 € bez DPH

Dostupnosť: do 4-5 dní

Odborné poradenstvo

Rýchla a spoľahlivá doprava

33 rokov na trhu

Kamenná predajňa

Popis:

Veľké rozlíšenie a vysoká presnosť

Infrakamera E53 ponúka rozlíšenie 240 x 180 px, to znamená 43 200 jednotlivých bodov, pri ktorých možno veľmi presne zistiť teplotu (citlivosť 40 mK). Táto IR kamera zvládne merať teploty až do 650 °C. E53 poskytuje vysokokontrastný obraz na veľkom 4" displeji, vylepšený patentovaným systémom MSX, ktorý vkladá krivky viditeľného spektra do termogramu a používateľovi tak pomáha lepšie sa orientovať. Výsledné termogramy, digitálne fotografie alebo MSX snímky možno v reálnom čase prezerať na dotykovom displeji, prezerať ich v galérii či analyzovať a upravovať v softvéri.

Optimalizované pre priemysel a stavebníctvo

V priemysle aj staviteľstve používateľ uvíta funkcie izotermy/alarmu. Táto funkcia farebne zvýrazní teploty nad alebo pod požadovaným limitom, pri analýze budov je potom výhodou použiť alarm izolácie a vlhkosti pre ľahšiu vizualizáciu chýb. Kamera disponuje vysokým stupňom krytia, vďaka ktorému zvláda prevádzku aj v náročnejších podmienkach. Zefektívneniu pracovných postupov ďalej pomáhajú zabudovaný mikrofón pre hlasové anotácie, či možnosť pridania textových komentárov ku každej snímke. Veľmi ľahké je aj generovanie reportov pomocou kompatibilného softvéru FLIR TOOLS, ktoré je možné exportovať do súborov PDF.

Pozn.: produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.